Katılım Kafe Bayrampaşa – Burada Birlikte Hareketi

İstanbul Kent Konseyi olarak Katılım Kafe Projesi ile İstanbul Planlama Ajansı tarafından hayata geçirilen Burada Birlikte Hareketi – Atıl Alanların Dönüşümü Atölyesi kapsamında Bayrampaşa ilçesi Muratpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında buluşuyoruz.

Atıl Alanların Dönüşümü Atölyesi, İstanbul’un “açık kamusal alanlara erişilebilirlik haritası” üzerinden dezavantajlı bölgelerin seçilmesiyle belirlenen alanlarda, kentsel kullanımı zayıf ve fiziksel niteliği kötü durumda olan kamusal alanların katılımcı bir yöntemle yeniden ele alınarak, tekrar hayata kazandırılmasını hedefliyor.

2 hafta sürecek atölye çalışmalarının ilk gününde; İstanbul Kent Konseyi olarak park alanında kolektif bir etkileşim alanı yaratarak park kullanıcılarının istek ve faydasını esas alan bir plan, proje ve uygulama sürecinin hayata geçirilmesini kolaylaştırmak üzere ‘Katılım Kafe’ Toplantısı gerçekleştiriyoruz.

Ayancık Çocuk Parkı’nın potansiyellerini, sorunlarını ve ihtiyaçlarını değerlendirerek katılımcı ve kapsayıcı yöntemlerle bir araya gelmek üzere İstanbul Kent Konseyi, İstanbul Planlama Ajansı, Oyun İstanbul ve Lokal İşlik olarak mahallelilere ortak davetimizdir.

Toplantı Bilgileri

Yer:  Bayrampaşa İlçesi Muratpaşa Mahallesi Ayancık Çocuk Parkı

Açık Adres:  Muratpaşa, Ayancık Sokak 34040 Bayrampaşa/İstanbul
Tarih: 23 Eylül Cuma
Saat: 15.30-18.00
Toplantı saatinden önce mekanda olmanız rica olunur.
Katılım Kafe
Cinsiyet:
Erişim konusunda sorun yaşayan engelli bireylere ihtiyaç doğrultusunda ulaşım desteği sağlanacaktır. Ulaşım ihtiyacınız var mı?
İstanbul Kent Konseyi tarafından düzenlenecek olan Katılım Kafe atölyelerine katılmanız için oluşturulan işbu başvuru formu ile ilettiğiniz bilgiler, çalışmaların yapılandırılması ve etkinlikle ilgili sizinle iletişime geçilmesi amacıyla etkinlik ortakları tarafından 6689 Sayılı KVKK kapsamında toplanmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. Etkinlik kapsamında fotoğraf çekimi ve video kaydı alınacak olup bu kayıtlarda yer alan görüntülerinizin İstanbul Kent Konseyi tarafından işlenmesini; İstanbul Kent Konseyi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı iştirakleri tarafından çoğaltılmasını, web sitesi ve iş bu kurumlara ait sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını ve silinmesini istemediğim sürece saklanmasını ve kullanılmasını onaylıyor musunuz?
Katılım Şartlarının Kabulü