Katılım Kafe

İstanbul Kent Konseyi tarafından her ay İstanbul’un farklı bölgelerinde yurttaşlara açık toplantılar yapılacaktır. Kendinize en yakın bölgedeki toplantıya katılmak için başvuru formunu doldurarak belirlenen tema hakkında fikir ve önerilerinizi sunabilirsiniz.

Katılım Kafe buluşmalarında “İstanbul’u Hissetmek’’ teması etrafında ortaya çıkan fikir ve öneriler İstanbul Kent Konseyi tarafından kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Haydi siz de gelin, katılın, İstanbul’u beraber konuşalım !

Toplantı Bilgileri

Yer: Müze Gazhane
Tarih: 18 Aralık Cumartesi
Saat: 15.30- 18.00

Katılım Kafe
Cinsiyet:
Erişim konusunda sorun yaşayan engelli bireylere ihtiyaç doğrultusunda ulaşım desteği sağlanacaktır. Ulaşım ihtiyacınız var mı?
İstanbul Kent Konseyi tarafından düzenlenecek olan 'İstanbul'u Hissetmek' temalı Katılım Kafe atölyelerine katılmanız için oluşturulan işbu başvuru formu ile ilettiğiniz bilgiler, çalışmaların yapılandırılması ve etkinlikle ilgili sizinle iletişime geçilmesi amacıyla etkinlik ortakları tarafından 6689 Sayılı KVKK kapsamında toplanmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. Etkinlik kapsamında fotoğraf çekimi ve video kaydı alınacak olup bu kayıtlarda yer alan görüntülerinizin İstanbul Kent Konseyi tarafından işlenmesini; İstanbul Kent Konseyi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı iştirakleri tarafından çoğaltılmasını, web sitesi ve iş bu kurumlara ait sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını ve silinmesini istemediğim sürece saklanmasını ve kullanılmasını onaylıyor musunuz?
Katılım Şartlarının Kabulü
Checkboxes