Katılım Kafe

İstanbul Kent Konseyi tarafından her ay İstanbul’un farklı bir ilçesinde yurttaşlara açık toplantılar yapılacaktır. Kendinize en yakın bölgedeki toplantıya katılmak için başvuru formunu doldurarak yaşadığınız ilçenin gündemi üzerine fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Katılım Kafe buluşmalarında yerelin hem sorunları hem kendine özgün yapısı hem de potansiyelleri etrafında ortaya çıkan fikir ve öneriler İstanbul Kent Konseyi tarafından kamuoyuyla her ay paylaşılacaktır.

Katılım Kafe atölyelerinin İstanbul’da yaşayanlar için yeni bir katılımcı araç haline gelmesini hedefliyoruz!

Toplantı Bilgileri
Yer: Büyük İstanbul Otogarı Hasan Âli Yücel Salonu

Altıntepsi Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No:93 Kat 2 Kapalı Çarşı İstasyon Binası Büyük İstanbul Otogarı Yönetim Katı Hasan Âli Yücel Salonu \ Bayrampaşa- İstanbul

Tarih: 30 Eylül Cuma
Saat: 14.30 – 16.30

Katılım Kafe
Cinsiyet:
Erişim konusunda sorun yaşayan engelli bireylere ihtiyaç doğrultusunda ulaşım desteği sağlanacaktır. Ulaşım ihtiyacınız var mı?
İstanbul Kent Konseyi tarafından düzenlenecek olan Katılım Kafe atölyelerine katılmanız için oluşturulan işbu başvuru formu ile ilettiğiniz bilgiler, çalışmaların yapılandırılması ve etkinlikle ilgili sizinle iletişime geçilmesi amacıyla etkinlik ortakları tarafından 6689 Sayılı KVKK kapsamında toplanmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. Etkinlik kapsamında fotoğraf çekimi ve video kaydı alınacak olup bu kayıtlarda yer alan görüntülerinizin İstanbul Kent Konseyi tarafından işlenmesini; İstanbul Kent Konseyi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı iştirakleri tarafından çoğaltılmasını, web sitesi ve iş bu kurumlara ait sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını ve silinmesini istemediğim sürece saklanmasını ve kullanılmasını onaylıyor musunuz?
Katılım Şartlarının Kabulü